Uncategorised

Internet + DVB-T2

Kvalitní internetové připojení o rychlosti 50/20Mb/s

Vyřešte s internet od nás i přechod na DVB-T2

Pro více informací nás kontaktujte

O nás

 

1. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A TRADICE

Naše společnost TechUp, s.r.o. se může pochlubit dlouholetým působením v IT oblasti. Poskytování služeb trvá již přes deset let, kdy v červenci roku 2014 vznikla nová společnost, která se v dnešní době velmi rychle rozvíjí a nabízí širokou škálu služeb.

2. BOHATÁ HISTORIE

Majitel společnosti Michal Štumpf pracoval v tomto odvětví již v roce 2006, kdy se následně vrhl do aktivního podnikání coby fyzická osoba v roce 2010. Prošli jsme širokou škálou projektů v různých rolích. Za zmínku rozhodně stojí Moderní učitel se interaktivních a multimediálních technologií nebojí - lektor v projektu, či koordinace tzv "šablon" EU peníze školám. Na kontě máme mnoho realizovaných zakázek od dodávek výpočetní techniky, školních interaktivních tabulí, pohonů vjezdových bran, EZS, kamerových systémů a v neposlední řadě WiFi připojení k síti internet. Stejně tak Vám dodáme nábytek do učebny, či Vaší kanceláře na míru. V případě zájmu Vám nabízíme správu Vaší počítačové sítě, či její výstavbu. 

3. SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Všem našim zákazníkům poskytujeme vždy profesionální a moderní služby, které spočívají v zajištění komplexního servisu, či dodávek na základě jejich individuálních přání a potřeb. Nabízíme cenově dostupné avšak vždy vysoce kvalitní služby převážně pro Plzeňský kraj, avšak působíme i v Praze.

Interaktivní technika

Dodáváme a servisujeme různé druhy interaktivních projektorů, snímačů a tabulí.

Zakoupíte u nás originální i neoriginální lampy pro projektory - vyměníme za Vás!

Pomůžeme s pravidelnou údržbou, ale i se servisem na zavolání. 

Například:

  • eBeam
  • Triumph Board
  • Interaktivní projektory Optoma
  • Interaktivní projektory Panasonic