O nás

1. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A TRADICE

Naše společnost TechUp, s.r.o. se může pochlubit dlouholetým působením v IT oblasti. Poskytování služeb trvá již přes deset let, kdy v červenci roku 2014 vznikla nová společnost, která se v dnešní době velmi rychle rozvíjí a nabízí širokou škálu služeb.

2. BOHATÁ HISTORIE

Majitel společnosti Michal Štumpf pracoval v tomto odvětví již v roce 2006, kdy se následně vrhl do aktivního podnikání coby fyzická osoba v roce 2010. Prošli jsme širokou škálou projektů v různých rolích. Za zmínku rozhodně stojí Moderní učitel se interaktivních a multimediálních technologií nebojí – lektor v projektu, či koordinace tzv. „šablon“ EU peníze školám. Na kontě máme mnoho realizovaných zakázek od dodávek výpočetní techniky, školních interaktivních tabulí, pohonů vjezdových bran, EZS, kamerových systémů a v neposlední řadě WiFi připojení k síti internet. Stejně tak Vám dodáme nábytek do učebny, či Vaší kanceláře na míru. V případě zájmu Vám nabízíme správu Vaší počítačové sítě, či její výstavbu.

3. SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Všem našim zákazníkům poskytujeme vždy profesionální a moderní služby, které spočívají v zajištění komplexního servisu, či dodávek na základě jejich individuálních přání a potřeb. Nabízíme cenově dostupné, avšak vždy vysoce kvalitní služby. Převážně pro Plzeňský kraj, ale působíme i v Praze a dalších částech republiky.